Фільтр масляний (SP4600, SP 4600)

Під замовлення
+38 (096) 218-04-11
Опис
Масляний фільтр (SP4600, SP 4600)

Діаметр по крайніх точках: 82 мм
Діаметр елемента: 80 мм
Різьба: M20X1,5
Висота по крайніх точках: 81 мм

Замінники:
AEBI 1061260
AUSA MN000025
BALDWIN B179
BALDWIN B488
BALDWIN B7216
BOMAG 5740004
BOMAG 5740096
BOSCH 0986452007
BUSSE & KUNTZE OA111
CUSHMAN (RYAN) 888921
DAEDONG E520532091
DIGOEMA DGM1014
DIGOEMA DGM1016
EUROGARDEN 4300412
FIAT 72282249
FILTERLAND FLS1248
FLEETGUARD LF3462
FLEETGUARD LF3591
FLEETGUARD LF3646
FLEETGUARD LF3707
GRANIT 33270019
HIFI-FILTER SO6105
HIFI-FILTER T8304
HITACHI 4294838
HITACHI 4626337
INGERSOLL 58966706
IRMER + ELZE 1605088100
JOHN DEERE M801209
JS ASAKASHI C307J
KOMATSU KT1G38632090
KOMATSU 20F9817220
KRAMER TREMO 1000004433
KUBOTA 7000074034
KUBOTA 7661136710
KUBOTA HH15032094
KUBOTA HH15232432
KUBOTA 1G38632090
KUBOTA 1524132090
KUBOTA 1524132091
KUBOTA 1524132092
KUBOTA 1524132093
KUBOTA 1584132430
KUBOTA 1584132431
KUBOTA 1584132432
KUBOTA 1584132439
KUBOTA 3040137580
KUBOTA 3040137581
MAHLE OC115
MANN-FILTER W81180
MFILTER TF24
MICRONIC FILTER 3L0279
MICRONIC-FILTER 3L0441
MUSTANG 42533600
MUSTANG 42535259
NEUSON 134042
NEUSON 2111011
RATIOPARTS 30592
SAKURA C1605
SCHAEFFER 215021004
TENNANT 55849
TORO 998384
TORO 1083841
VALMET 40531450
WISMET WOS45375
WIX FILTERS WL7107
WIX FILTERS WL7134
WIX FILTERS WL7171
WYTWORNI PP474

Використовується в техніці:
AEBI - TERRATRAC TT 33
AIRMAN - AX 08
AIRMAN - AX 16-2
AIRMAN - AX 17
AIRMAN - AX 22-2
AIRMAN - AX 30
AIRMAN - AX 30-2
AIRMAN - AX 35-2
AIRMAN - AX 50V
ATLAS COPCO - OWS 280
ATLAS COPCO - QWS 280
ATLAS COPCO - XAS 48 Kd
ATN-MG 23
AUSA - 120 AHG 4x4
AUSA - C 150x4
BENFORD - 100 KR
BENFORD - 150 KR
BENFORD - 200 KR
BENFORD - HD 1000
BENFORD - HD 1200
BENFORD - HD 850 KR
BOBCAT - 453
BOBCAT - E 25
BOBCAT - X 220 Serie 11501
BOBCAT - X 220 Serie 11502
BOBCAT - X 313
BOBCAT - X 320
BOMAG - BMP 8500
BOMAG - BW 100 ACM-5
BOMAG - BW 100 SC-5
BOMAG - BW 80 AD-5
BOMAG - BW 90 AC-2
BOMAG - BW 90 AD-5
BOMAG - BW 90 SC-5
BUCHER - TM 600
CASE - 1825
CASE - CK 08
CASE - CK 13
CUB CADET - 2182
CUSHMAN - 950
CUSHMAN - D 22 P
CUSHMAN - D 22P
CUSHMAN - GROOM MASTER
CUSHMAN - TURF TRUCKSTER
DEMAG - S 35
DEMAG - S 45
DULEVO - 850
EUROCAT - 140
EUROCAT - 150
EUROCAT - 210
FIAT - FH 15.2
FIAT - FH 30.2
FIAT - FH 35.2
FIAT - FH 40.2
FIAT - FH 45.2
GEHL - F 55
GENIE - GS 3268 RT
GENIE - Z 34/22 IC
GIANT - D 332 SWT X-TRA
GRILLO - FD 1500
GRUNIG - 4 W 1005
HAKO - 1100 JONAS
HITACHI - EX 12-2
HITACHI - EX 15-2
HITACHI - EX 16
HITACHI - EX 17-2 B
HITACHI - EX 22-2
HITACHI - EX 25-2
HITACHI - EX 30-2
HITACHI - EX 35-2
HITACHI - EX 8
HITACHI - ZX 27-3
HITACHI - ZX 30
HITACHI - ZX 35
HOLDER - C 20
HOLDER - C 240
HOLDER - C 30
HOLDER - C 340
HUKI - 130-4
HUKI - 150
INGERSOLL - 15158
IRMER + ELZE - IMRAIR 2,5
IRMER + ELZE - IRMAIR 2
JACOBSEN - 2315 TRUCK
JACOBSEN - AR 250
JACOBSEN - GK IV DIESEL
JACOBSEN - GK IV PLUS DIESEL
JACOBSEN - GREENS KING Diesel
JACOBSEN - GREENS KING IV Diesel
JACOBSEN - GREENS KING V
JACOBSEN - HR 6010
JACOBSEN - SV 2322 TRUCK
JACOBSEN - TF 60
JACOBSEN - TRI KING 1671D
JACOBSEN - TRI KING 1672D
JACOBSEN - TRI KING 1684D
JACOBSEN - TURF CAT 417D
JACOBSEN - TURF CAT 72
JACOBSEN - TURF CAT IV
JOHN DEERE - 3245 C
JOHN DEERE - 4300 HST
JOHN DEERE - 4475
JOHN DEERE - 5575
JOHN DEERE - 575
JOHN DEERE - 6675
JOHN DEERE - 675 B
JOHN DEERE - 7775
JOHN DEERE - 955
KIOTI - CK 20 HST
KIOTI - CK 22 HST
KOMATSU - PC 14R
KOMATSU - PC 14R2
KOMATSU - PC 14R3 HS
KOMATSU - PC 16R-2
KOMATSU - PC 16R-3 HS
KOMATSU - PC 18MR-2
KOOI AAP - Z 2-3-2028
KRAMER - 118 Serie II
KRAMER - 120
KUBOTA - B 1550D
KUBOTA - B 1550E
KUBOTA - B 1550HST-D
KUBOTA - B 1550HST-E
KUBOTA - B 1700DT
KUBOTA - B 1700E
KUBOTA - B 1700HST-D
KUBOTA - B 1710D
KUBOTA - B 1750D
KUBOTA - B 1750E
KUBOTA - B 1750HST-D
KUBOTA - B 1750HST-E
KUBOTA - B 1830D
KUBOTA - B 20
KUBOTA - B 21
KUBOTA - B 2100DT
KUBOTA - B 2100HST-D
KUBOTA - B 2100HST-DB
KUBOTA - B 2110D
KUBOTA - B 2110HDB
KUBOTA - B 2110HST-D
KUBOTA - B 2150DT
KUBOTA - B 2150E
KUBOTA - B 2150HSD
KUBOTA - B 2150HSE
KUBOTA - B 2230D
KUBOTA - B 2230DC
KUBOTA - B 2230HDB
KUBOTA - B 2230HDBC
KUBOTA - B 2320DT
KUBOTA - B 2320DTN
KUBOTA - B 2320DWO
KUBOTA - B 2320HSD
KUBOTA - B 2400HST-D
KUBOTA - B 2400HST-E
KUBOTA - B 2410D
KUBOTA - B 2410HDB
KUBOTA - B 2410HSD
KUBOTA - B 2410HSDB
KUBOTA - B 2410HSE
KUBOTA - B 2420
KUBOTA - B 2530
KUBOTA - B 2530D
KUBOTA - B 2530DC
KUBOTA - B 2530HDB
KUBOTA - B 2530HDBC
KUBOTA - B 26
KUBOTA - B 2620HSD
KUBOTA - B 2630HSD
KUBOTA - B 2920HSD
KUBOTA - B 4200D
KUBOTA - B 5100D
KUBOTA - B 5100E
KUBOTA - B 5200D
KUBOTA - B 5200E
KUBOTA - B 6000
KUBOTA - B 6100D
KUBOTA - B 6100E
KUBOTA - B 6100HST-DT
KUBOTA - B 6100HST-E
KUBOTA - B 6200D
KUBOTA - B 6200E
KUBOTA - B 6200HST-D
KUBOTA - B 6200HST-E
KUBOTA - B 7100
KUBOTA - B 7100HST-DT
KUBOTA - B 7100HST-E
KUBOTA - B 7100HST-II-DT
KUBOTA - B 7200D
KUBOTA - B 7200E
KUBOTA - B 7200HST-D
KUBOTA - B 7200HST-E
KUBOTA - B 7500DT
KUBOTA - B 7500HSD
KUBOTA - B 7510DT
KUBOTA - B 7510DTN
KUBOTA - B 7510HSD
KUBOTA - B 7610HSD
KUBOTA - B 8200D
KUBOTA - B 8200E
KUBOTA - B 8200HST-D
KUBOTA - B 8200HST-E
KUBOTA - B 9200D
KUBOTA - B 9200E
KUBOTA - B 9200HSD-TOW
KUBOTA - B 9200HST-D
KUBOTA - B 9200HST-E
KUBOTA - BX 22
KUBOTA - BX 2200 D
KUBOTA - BX 23 LB-B
KUBOTA - BX 23 LB-T
KUBOTA - BX 2660
KUBOTA - D 1105 KA
KUBOTA - D 1505
KUBOTA - D 600 B
KUBOTA - D 650
KUBOTA - D 850
KUBOTA - D 850 B
KUBOTA - D 950 B
KUBOTA - F 2000
KUBOTA - F 2100
KUBOTA - F 2100E
KUBOTA - F 2260R
KUBOTA - F 2400
KUBOTA - F 2560 Serie 50192
KUBOTA - F 2560 Serie 50193
KUBOTA - F 2560E
KUBOTA - F 2680E
KUBOTA - F 2880
KUBOTA - F 2880E
KUBOTA - F 3080
KUBOTA - FZ 2100
KUBOTA - FZ 2400
KUBOTA - G 26
KUBOTA - G 3 HST
KUBOTA - KC 120
KUBOTA - KC 121
KUBOTA - KH 21
KUBOTA - KH 30
KUBOTA - KH 31
KUBOTA - KH 35
KUBOTA - KH 36
KUBOTA - KH 41
KUBOTA - KH 41 G
KUBOTA - KH 5
KUBOTA - KH 50
KUBOTA - KH 51
KUBOTA - KH 55
KUBOTA - KH 61
KUBOTA - KH 8
KUBOTA - KX 36
KUBOTA - KX 71-2
KUBOTA - L 2550
KUBOTA - L 2550 DTGST
KUBOTA - L 2650 DTGST
KUBOTA - L 2850 DTGST
KUBOTA - L 2950 DTGST
KUBOTA - L 3450 DT
KUBOTA - L 3450 DTGST
KUBOTA - L 3450 F
KUBOTA - PX 2100
KUBOTA - ST 30
KUBOTA - U 10
KUBOTA - U 10-3
KUBOTA - U 15
KUBOTA - U 15-3
KUBOTA - U 20
KUBOTA - U 20-3
KUBOTA - U 20-3 ALPHA
KUBOTA - U 25-3
KUBOTA - U 25-3 ALPHA
KUBOTA - U 25S
KUBOTA - U 27-4
KUBOTA - U 35
KUBOTA - V 800B
KUBOTA - Z 400
KUBOTA - Z 400B
KUBOTA - Z 430K1
KUBOTA - Z 600B
KUBOTA - Z 600C
KUBOTA - Z 602
KUBOTA - ZB 600C1
KUBOTA - ZD 28
KUBOTA - ZD 326
LIBRA - 118S
LIBRA - 224S
MENZI MUCK - A 20
MUSTANG - 332
MUSTANG - 342
NC-HT 1.0
NC-HT 1.5
NC-RT 1.5 3W
NC-SW 1
NC-SW 1.5
NEUSON - 1900
NEUSON - 2000
NEUSON - 2100
NEUSON - 2500
NEUSON - 2700
NEUSON - 2900
NIFTYLIFT - HR 15 NDE
NIFTYLIFT - NL 170 SDD
NORDBERG - CV 40D
RANSOMES - 213 D
RASANT - 1203
RASANT - RASANT MM 1
RASANT - RASANT MM 2
RASANT - RASEN-BUGGY
REFORM - METRAC 2002
REFORM - METRAC 2003
SCHAEFFER - 214
SCHAEFFER - 222
SULLAIR - S 45
TEREX - TA 1.2 EH
TORO - 228 D
TORO - 3280 D
TORO - 328D
TORO - 3500 D
TORO - 3505 D
TORO - 7200
TORO - 7210
TORO - MULTI PRO 5700
TORO - REELMASTER 3100 D
TORO - REELMASTER 5200 D
TORO - REELMASTER 5210
TORO - REELMASTER 5400 D
TORO - REELMASTER 5410
TORO - REELMASTER 5500 D
TORO - REELMASTER 5510
TORO - REELMASTER 5610
TORO - REELMASTER 6500 D
TORO - REELMASTER 6700 D
VOLVO - ECR 38
YAMAGUCHI - WB 1310-3BEKI
YAMAGUCHI - WB 1500
YAMAGUCHI - WB 1500-3
Технічні характеристики
Розміри (мм)
Висота 81
Зовнішній діаметр 82
Різьба M20X1,5