Про нас - Спецтехніка Львів

Головна » Про нас - Спецтехніка Львів

Продаж спецтехніки бу
          У будь-якій сфері діяльності запорукою досягнення високих показників є ефективність і надійність обладнання та механізмів, що використовуються. Якщо Ви в пошуках надійного постачальника ефективної, якісної, надійної та продуктивної дорожньо-будівельної техніки, компанія "Спецтехніка Львів" забезпечить ваші потреби в повному обсязі.

           Ми протягом багатьох років є безпосереднім імпортером вживаної будівельної, дорожньої і сільськогосподарської техніки відомих світових виробників: Atlas, Bobcat, Catepillar, JCB, Komatsu, Liebherr, O&K. А також сервісним оператором на ринку спецтехніки України.
Продаж запчастин для спецтехніки
          Крім того, наша компанія пропонує повний комплекс якісних послуг з постачання та реалізації оригінальних запчастин та запчастин замінників, а також займається сервісним обслуговуванням будівельної спецтехніки, навісного обладнання та додаткового обладнання для навантажувачів (фронтальних і телескопічних), колісних екскаваторів, гусеничних екскаваторів, екскаваторів-навантажувачів, дорожніх катків, бульдозерів, міні екскаваторів та багато іншого, що необхідно для ремонтних та будівельних робіт.

Прямі контакти з заводами виробниками дозволяють нам пропонувати споживачеві найнижчі ціни на території України.
Можливий готівковий та безготівковий розрахунок (з ПДВ).
Ремонт спецтехніки
   Наша сервісна служба здійснює ремонт та обслуговування спецтехніки будь-якого імпортного виробника.
Залежно від складності робіт, наші фахівці виконують виїзд на місце розташування техніки, де і виконується комплекс ремонтних робіт, або ж деталь, що відмовила демонтується і доставляється на наш новий сучасний сервісний центр (збудований в 2016 році), який знаходиться у м Львів.

"Спецтехніка Львів" також надає будівельну, дорожню та іншу спецтехніку в оренду.

Оренда спецтехніки це оптимальне рішення для локальних робіт невеликого масштабу.        


 

Негабаритні перевезення спецтехніки

          Окрім всього іншого "Спецтехніка Львів" здійснює негабаритні перевезення по території України та країн Європейського союзу.

Виготовлення шлангів високого тиску (РВТ)
          Також ми маємо можливість ЯКІСНО, ШВИДКО, ПРОТЯГОМ 15 ХВ виготовити нові, здійснити реставрацію та ремонт старих рукавів високого тиску (РВТ) використовуючи на обладнання фінської компанії "FINN-POWER" та матеріали компанії "Balflex", яка вже понад 55 років є найбільшим постачальником гідравлічних шлангів та з'єднань.