Масляний фільтр (P554407, P 55-4407)

Опис
Масляний фільтр (P554407, P 55-4407)

Діаметр по крайніх точках: 97 мм
Діаметр елемента: 95 мм
Різьба: 3/4-16
Висота по крайніх точках: 180 мм

Аналоги:
ALCO SP826
ALCO SP827
ATLAS COPCO 2914910100
AVTOKOM LIVNI FM0351012005
BALDWIN BT217
BALDWIN BT237
BOMAG 5821210
BOSCH 451203001
CARRIER 3000323
CASE-STEYR 701899A1
CATERPILLAR 7W2326
CATERPILLAR 7W-2326
CLAAS 11372750
CLAAS 1472220
CLARK 960698
CLEAN FILTRI DO298
COOPERS AZL008
DAEWOO 24746018
DIGOEMA DGMO4805
DITCH WITCH 155955
DONALDSON P550299
F.G. WILSON 901103
FARMLAND 147222N
FIAAM FT4805
FILTERLAND FLS1328
FILTRON OP5741
FLEETGUARD LF697
FLEETGUARD LF699
FLEETGUARD LF787
FORD 1565204
FORD 5004775
FORD 5019424
FORD 5019425
FRAM PH2848
FRAM PH299
FRAM PH977A
GEHL 79756
HAULOTTE 2427003080
HENGST FILTER H19W03
HENGST FILTER H19W04
HIFI-FILTER SO242
HYSTER 1327905
JCB 02/100073
KAISER-KAMO 2090230
KALMAR 9213500004
KNECHT AW19
KNECHT AW51
KOMATSU 20301K1360
KRALINATOR L141
KRAMER TREMO 800013
KRAMER TREMO 1000000259
LADOG 1290619312
LAUTRETTE ELH4162
LINDNER 62654407
LOGSET 450504
LUBERFINER PH299
LUBERFINER LFP2292
MAHLE ORIGINAL OC29
MAHLE ORIGINAL OC42
MANITOU 476954
MANN-FILTER W938
MANN-FILTER W9505
MANN-FILTER W9507
MANN-FILTER 6750559186
MANN-FILTER 6750559216
MASSEY-FERGUSON 1034065M91
MASSEY-FERGUSON 140516140
MASSEY-FERGUSON 1446675M91
MASSEY-FERGUSON 1447031M1
MASSEY-FERGUSON 1447031M2
MASSEY-FERGUSON 2654401
MASSEY-FERGUSON 2654407
MASSEY-FERGUSON 2654414
MASSEY-FERGUSON 3541580M1
MASSEY-FERGUSON 3621142M1
MASSEY-FERGUSON 881446M91
MC CORMICK 218648A1
MENZI MUCK 875081
MERCRUISER 35816168
MERLO P00633
MICRONIC FILTER 3L0269
MICRONIC-FILTER 3L0500
MOTORCRAFT EFL136
MOTORCRAFT EFL137
MOTORCRAFT EFL152
MOTORI VM 41150066A
NANNI DIESEL 908200143
NEW HOLLAND 865466616
O & K 8209271
PERFILTER P540K
PERKINS 2654407
PONSSE 35360
PRINOTH P1807
PURFLUX LS154
PURFLUX LS154A
PUROLATOR L37247
PUROLATOR PC210
PUROLATOR PC247
SAKURA C5102
SAURER 1541281
SAVARA NEW SO242
SAVARA OLD 928242
SCHAEFF 5568656650
SCHMIDT 927011007
SHIBAURA 140516140
TECNOCAR R240
THWAITES T15098
THWAITES T53422
UFI 2315600
UFI 2315602
UNIPART GFE184
VALMET 800007251
VENIERI 1004011
VOEGELE 2037014
VOLVO 11998008
VOLVO 3976603
VOLVO 39766035
VOLVO 39766036
VOLVO 6612598
SF-Filter SP4384
SF-Filter SP 4384
WACKER 300064
WEIDEMANN 5747654407
WINKLER 26500015700
WISMET WHEN925749
WISMET WOE8253
WISMET WOS18071
WIX FILTERS 51459
WIX FILTERS 51773
WOODGATE WGL977
WYTWORNI PP104

Використовується в техніці:
AEBI - TERRATRAC TT 275
AEBI - TERRATRAC TT 280
AEBI - TP 420
AEBI - TP 450
AEBI - TP 460
AEBI - VIATRAC VT 450
AEBI - VIATRAC VT 450 VARIO
AMMANN - AC 110
AMMANN - AC 70 Serie 705100
AMMANN - AC 70 Serie 705101
AMMANN - AC 90 Serie 90585
ATLAS COPCO - QAS 100
ATLAS COPCO - QAS 108 PD.S
ATLAS COPCO - QAS 60
ATLAS COPCO - QAS 78 PD
ATLAS COPCO - QAS 80
ATMOS - PDP 90
AUDUREAU - STARK 76.20
AUDUREAU - STARK 76.25
AUDUREAU - STARK 76.30
AUDUREAU - STARK 76.40
AUSA - RC 3
AUSA - TH 3517
BATTIONI PAGANI - HT 5 PS
BAUMANN - GS 50
BAUMANN - GS 50-14-51 TR
BAUMANN - GS 60
BAUMANN - GS 70
BAUMANN - GS 70-16-54 TR
BAUMANN - GX 50
BAUMANN - GX 60
BAUMANN - GX 70
BELLOLI - CARMIX D 6
BENATI - 2,2
BENATI - H 160
BENFORD - 5000 PS
BENFORD - 5002 PSFA
BENFORD - 5003 PS
BENFORD - 6000 PS
BENFORD - 6002 PSFA
BENFORD - 6003 PSFL
BENFORD - PS 6000
BERETTA - T 57
BERTOLI - 15K/100T
BIMEX - P 40
BOBARD - 637
BOBARD - 827 TI
BOBARD - 845 TI
BOBARD - 896
BOBCAT - 2000 Serie 12999
BOBCAT - 843 Serie 12999
BOBCAT - 843 Serie 13001 - 13315
BOBCAT - 843 Serie 13316 - 14999
BOBCAT - 843 Serie 15001 - 23999
BOBCAT - TL 360 X
BOBCAT - TL 470 X
BOBCAT - TR 35160
BOBCAT - TR 40250
BOBCAT - TR 45190
BOBCAT - TR 50210
BOKI - 4551
BOSCHUNG - S 3
BOSCHUNG - S 4
BRUNETT - 7610
BUCHER - CITYCAT 2020
BUCHER - CITYCAT 5000
BULMOR - QR 50/14/42
CARMIX - D 6
CARRARO - 1020 2RM
CARRARO - 1020-2
Carraro - 118,4
CARRARO - 138.4 TURBO
CARRARO - 920 2RM
CARRARO - 920,2
CARRARO - 920,4
CARRIER - SUPRA 850U
CARRIER - SUPRA 944A
CARRIER - VECTOR 1800
CASE - 321 D
CASE - CX 100
CASE - CX 70
CASE - CX 80
CASE - CX 90
CASE - MX 100C
CASE - MX 80C
CASE - MX 90C
CASE - WX 120
CATERPILLAR - 213 Serie 3ZC1
CATERPILLAR - 312
CATERPILLAR - 312 C Serie 7BJ1
CATERPILLAR - 312 Serie 6BL1
CATERPILLAR - 312B
CATERPILLAR - 312BL
CATERPILLAR - 315 B
CATERPILLAR - 315 Serie 6BL1
CATERPILLAR - 317 Serie 6BL1
CATERPILLAR - 432 E
CATERPILLAR - 442 E
CATERPILLAR - 444 E
CATERPILLAR - 908
CATERPILLAR - 914 G
CATERPILLAR - AP 300
CATERPILLAR - AP 555 E
CATERPILLAR - CP 433C
CATERPILLAR - CS 323 C Serie 1EN
CATERPILLAR - CS 323 C Serie DAR
CATERPILLAR - CS 423 E
CATERPILLAR - CS 433 C
CATERPILLAR - CS 433E
CATERPILLAR - CS 533 E-AW
CATERPILLAR - CS 54
CATERPILLAR - CS 64 B
CATERPILLAR - D 4 K Serie MMM1
CATERPILLAR - F 315
CATERPILLAR - IT 14G Serie 1WN00660
CATERPILLAR - IT 14G Serie 8ZM00331
CATERPILLAR - IT 14G Serie 8ZM00332
CATERPILLAR - IT 14G Serie FWL00311
CATERPILLAR - M 312
CATERPILLAR - M 313 C
CATERPILLAR - M 313 D
CATERPILLAR - M 315 D
CATERPILLAR - M 315 L
CATERPILLAR - PS 200 B
CATERPILLAR - TH 255
CATERPILLAR - TH 336
CATERPILLAR - TH 337
CATERPILLAR - TH 350 B
CATERPILLAR - TH 350 E
CATERPILLAR - TH 406
CATERPILLAR - TH 407
CATERPILLAR - TH 414
CATERPILLAR - TH 62
CATERPILLAR - TH 63
CLAAS - 105
CLAAS - 106
CLAAS - 56
CLAAS - 66
CLAAS - 76
CLAAS - 86
CLAAS - AXOR 340
CLAAS - AXOS 310
CLAAS - AXOS 320
CLAAS - AXOS 330
CLAAS - COMMANDOR 112 CS
CLAAS - DOMINATOR 106
CLAAS - DOMINATOR 108S
CLAAS - DOMINATOR 112CS
CLAAS - DOMINATOR 58
CLAAS - DOMINATOR 66
CLAAS - DOMINATOR 68
CLAAS - DOMINATOR 68 RS
CLAAS - DOMINATOR 76 H
CLAAS - DOMINATOR 78 S
CLAAS - DOMINATOR 80H
CLAAS - DOMINATOR 85H
CLAAS - DOMINATOR 86
CLAAS - DOMINATOR 88 S
CLAAS - DOMINATOR 88 SL
CLAAS - DOMINATOR 88 VX
CLAAS - DOMINATOR 96
CLAAS - DOMINATOR 98 SSL
CLAAS - DOMINATOR 98 VX
CLAAS - JAGUAR 682 S
CLAAS - MEDION 310
CLAAS - MEDION 320
CLAAS - MEGA 202
CLAAS - MEGA 203
CLAAS - MEGA II 202
CLAAS - MEGA II 203
CLAAS - MERCATOR 75
CLAAS - RANGER 907T
CLAAS - RANGER 920
CLAAS - RANGER 925 PLUS 51000336
CLAAS - RANGER 925 Srie 51000335
CLAAS - RANGER 928 PLUS 51000336
CLAAS - RANGER 940GX
CLAAS - RANGER 945GX
CLAAS - RANGER 960
CLAAS - RANGER 964 PLUS 51600640
CLAAS - RANGER 964 Serie 51600639
CLAAS - RANGER 965 PLUS 51600640
CLAAS - RANGER 965 Serie 51600639
CLAAS - RANGER 970
CLAAS - RANGER 974 PLUS 51600640
CLAAS - RANGER 974 Serie 51600639
CLAAS - RANGER 975 PLUS 51600640
CLAAS - RANGER 975 Serie 51600639
CLAAS - TARGO K 50
CLAAS - TARGO K 60
CLAAS - TARGO K 70
CLARK-45B
CLARK - 45C
CLARK-75B
CLARK - DPL 75
CLARK - DPL 80-136
COMACCHIO - GEO 700
COMPAIR - 111-12
COMPAIR - 1650N
COMPAIR - Z 175
COMPAIR - Z 250 P
COMPAIR - Z 265
COMPAIR - Z 400
COMPAIR - ZITAIR 250P
COMPAIR - ZITAIR 265
COMPAIR - ZITAIR 400P
CORMICK - C 100
CORMICK - C 70
CORMICK - C 80
CORMICK - C 90
CORMICK - C-MAX 100 T3
CORMICK - C-MAX 105
CORMICK - C-MAX 105 T3
CORMICK - C-MAX 75
CORMICK - C-MAX 75 T3
CORMICK - C-MAX 80 T3
CORMICK - C-MAX 85
CORMICK - C-MAX 90 T3
CORMICK - C-MAX 95
CORMICK - CX 100
CORMICK - CX 105
CORMICK - CX 110
CORMICK - CX 75
CORMICK - CX 80
CORMICK - CX 85
CORMICK - CX 90
CORMICK - CX 95
CORMICK - F 70 F
CORMICK - G-MAX 115
CORMICK - G-MAX 130
CORMICK - G-MAX 160
CORMICK-MC 100
CORMICK-MC 105
CORMICK - MC 115
CORMICK-MC 130
CORMICK-MC 80
CORMICK-MC 90
CORMICK - MC 95
CORMICK - MTX 110
CORMICK - MTX 125
CORMICK - MTX 140
CORMICK - MTX 155
CORMICK - MTX 165
CORMICK - MTX 175
CORMICK-T 105
CORMICK-T 75
CORMICK-T 85
CORMICK-T 95
CRUSADER - 220 CONQUERER
CUKUROVA - BULDOEXCAVATOR
DAEWOO - DH 170
DALEN - 2D 120
DALEN - 2 D 120 C
DALEN - 2 D 122 C
DALEN - 2 D 220
DALEN - 2 D 80 C
DASSER - TRS 10
DASSER - TRS 12
DASSER - TRS 14
DASSER - TRS 16
DAVINO - R 40 EVOLUTION
DEMAG - SC 100 DW
DEMAG - SC 70 DW
DENYO - DAP 85
DEUTZ - AGROVECTOR 40.8
DIECI - AGRI FARMER 26.6
DIECI - AGRI FARMER 26.8
DIECI - AGRI FARMER 28.7
DIECI - AGRI FARMER 28.9
DIECI - AGRI FARMER 30.7
DIECI - AGRI FARMER 30.9
DIECI - AGRIFARMER 26.6
DIECI - AGRIFARMER 32.6
DIECI - DEDALUS 26.6
DIECI - DEDALUS 28.7
DIECI - DEDALUS 28.9
DIECI - DEDALUS 30.7
DIECI - DEDALUS 30.9
DIECI - HERCULES 120.10
DIECI - HERCULES 160.10
DIECI - HERCULES 210.10
DIECI - PEGASUS 38.16 360
DIECI - PEGASUS 40.25
DIECI - PEGASUS 45.19
DIECI - PEGASUS 45.21
DIECI - PEGASUS 50.21
DIECI - PEGASUS 60.16
DOOSAN - DT 160
DOOSAN - G 80
DYNAPAC - CS 14
EBRO - 6070
EBRO - 6075
EBRO - 6079
EBRO - 6080
EBRO - 6090
EBRO - 6100
EBRO - 6120
EBRO - 6125
EDER - 825
EDER - 835
FIAT - FH 120 WT
FINLAY TEREX - 683 SUPERTRAK
FINLAY TEREX - 8834
FINLAY TEREX - 964
FIORI - BF 08M
FORD - 7000
FORD - 8100
FORD - 8600
FUCHS - 350 R
FUCHS - MHL 320
GEHL - SL 5620
GEHL - SL 5625 SX
GEHL - SL 6620
GEHL - SL 7610
GEHL - SL 7710
GEHL - SL 7810
GENIE - GTH 4017 SX
GENIE - GTH 4018 SR
GEOTEC - ROTOMAX XL
GREGOIRE - G 106
GREGOIRE - G 107
GREGOIRE - G 114
GREGOIRE - G 132
GREMO - 704 HPW
HANOMAG - 33C
HANOMAG - 35D
HANOMAG - D 400C
HANSA - APZ 1003
HAULOTTE - HA 32 PX
HBM NOBAS - BG 110 TA 4
HERKULES - TD 45210
HIDROMEK - HMK 102B
HOCHDORF - MFH CS 250
HOCHDORF - MFH CS 500
HOCHDORF - MFH CS 550
HYDRA-MAC - HG 85
HYDRA-MAC - HG 95
HYDREMA - 805
HYDREMA - 900 MPV
HYDREMA - 906
HYDREMA - 906 B
HYDREMA - 906 C
HYDREMA - 906 D
HYDREMA - 908 C
HYDREMA - 908 D
HYDREMA - 910
HYDREMA - 912
HYDREMA - 912 C Serie 8008
HYDREMA - 912 C Serie 8009 - 8131
HYDREMA - 912 C Serie 8132
HYDREMA - 912 D
HYDREMA - M 1400 C
HYDREMA - M 1500
HYDREMA - M 1520 C
HYDREMA - M 1700
HYDREMA - M 1700 C
HYDREMA - R 1100
HYDREMA - R 1820
HYSTER - H 360 XL
HYSTER - H 5.00 XM
IHIMER - BOXER 111
JCB - 3 CX 4 RM
JCB - 4 CX Serie 400001-409448
JCB - 4 CX Serie 409448
JCB-410B ZX
JCB - 411B
JCB-411B ZX
JCB - 412
JCB - 412 Farm Master
JCB - 413
JCB - 415
JCB - 418
JCB - 420
JCB - 425
JCB - 435
JCB - 505-22
JCB - 520
JCB - 525
JCB - 525-58 Turbo
JCB - 525-67
JCB - 526-55 S
JCB - 530
JCB - 530-110
JCB - 530-120 Serie 561011-564528
JCB - 530-120 Turbo
JCB - 530-67 Turbo
JCB - 530-70
JCB - 530-95
JCB - 532-120 Turbo
JCB - 535-67 Turbo
JCB - 535-95
JCB - 535-95 Turbo
JCB - 540 B
JCB - 540-70
JCB - 541-70
JCB - 712
JCB - 716
JCB - 806 C
JCB - 807 C
JCB - 808
JCB - 812 S
JCB - 814 S
JCB - 816 S
JCB - 817
JCB - 818
JCB - 820 D
JCB - FASTRAC 2135
JCB - FASTRAC 3155
JCB - ROBOT 1110 T
JCB - ROBOT 190 T
JCB-TM 270
JCB-TM 300
JLG - 2505
JLG - 3507
JLG - 3508
JLG - 3509
JLG-3509 PS
JLG - 3512
JLG-3512 PS
JLG - 3513
JLG - 4007
JLG - 4008
JLG - 4009
JLG - 4012
JLG - 4013
JLG-4013 PS
JLG-4017 PS
JOHN DEERE - 1010
JOHN DEERE - 1110
JOHN DEERE - 1210
JOHN DEERE - 1210 B
JOHN DEERE - 1270
JOHN DEERE - 207 D
JOHN DEERE - 250 M TURBO
JOHN DEERE - 250 U TURBO
JOHN DEERE - 810
JOHN DEERE - 810 A
JOHN DEERE - 810 B
JOHN DEERE - 910
JOHNSTON - F 4
JUNGHEINRICH - DFG 540
JUNGHEINRICH - DFG 550
JUNGHEINRICH - DFG 660
JUNGHEINRICH - DFG 670
JUNGHEINRICH - DFG 680
JUNGHEINRICH - DFG 690
JUNGHEINRICH - DFG-S80
KAELBLE - SL 11
KAISER - S 10
KAISER - S 12
KAISER - S 2
KAISER - S 2 -5
KAISER - S 2-3
KAISER - S 2-4
KAISER - S 3
KOMATSU - PC 1205K Serie K20001
KOMATSU - PC 150 HD-5K
KOMATSU - PC 1505K Serie K20001
KOMATSU - PC 1805K Serie K20001
KOMATSU - PC 210-5K Serie K20001
KOMATSU - PC 240-3
KOMATSU - PC 240-5 NLC
KOMATSU - WB 97R
KRAMER - 812 Serie 3
LADOG - T 1150
LADOG - T 1250
LADOG-T 1400
LANDINI - 10000 S2
LANDINI - 11500 C
LANDINI - 12000
LANDINI - 12500 DT
LANDINI - 13000 DTMARKII4
LANDINI - 5-090H
LANDINI - 5-100H
LANDINI - 5-110H
LANDINI - 5-115H
LANDINI - 6865
LANDINI - 7860
LANDINI - 8500
LANDINI - 8860 EPA 2
LANDINI - 8865 EPA 2
LANDINI - 9880
LANDINI - C 11500
LANDINI - C 13000
LANDINI - GHIBLI 105 TIER 2
LANDINI - GHIBLI 85 TIER 2
LANDINI - GHIBLI 95 TIER 2
LANDINI - GLOBALFARM 100
LANDINI - GLOBALFARM 105
LANDINI - GLOBALFARM 90
LANDINI - GLOBALFARM 95
LANDINI - LANDPOWER 115
LANDINI - LANDPOWER 125 TDi
LANDINI - LANDPOWER 130 blue
LANDINI - LANDPOWER 135 TDi
LANDINI - LANDPOWER 145 TDi
LANDINI - LANDPOWER 160 blue
LANDINI - LANDPOWER 165 TDi
LANDINI - LANDPOWER 185 TDi
LANDINI - LEGEND 105
LANDINI - LEGEND 115
LANDINI - LEGEND 120 NG
LANDINI - LEGEND 130
LANDINI - LEGEND 130 NG
LANDINI - LEGEND 140 NG
LANDINI - LEGEND 145
LANDINI - LEGEND 160 NG
LANDINI - LEGEND 180
LANDINI - MYTHOS 105 TIER 2
LANDINI - MYTHOS 110
LANDINI - POWERFARM 105 ARC
LANDINI - POWERFARM 105 CAB
LANDINI - POWERFARM 75 ARC
LANDINI - POWERFARM 75 CAB
LANDINI - POWERFARM 85 ARC
LANDINI - POWERFARM 85 CAB
LANDINI - POWERFARM 95 ARC
LANDINI - POWERFARM 95 CAB
LANDINI - POWERMONDIAL 100
LANDINI - POWERMONDIAL 110
LANDINI - POWERMONDIAL 120
LANDINI - POWERMONDIAL 90
LANDINI-R 10000 DT
LANDINI - R 10500
LANDINI-R 12500 DT
LANDINI - REX 60F
LANDINI - REX 70F
LANDINI - REX 80F
LANDINI - TREKKER 105 TIER 2
LANDINI - TREKKER 75 TIER 2
LANDINI - TREKKER 85 TIER 2
LANDINI - TREKKER 95 TIER 2
LANDINI - VISION 100
LANDINI - VISION 105
LANDINI - VISION 85 TIER 2
LANDINI - VISION 95 TIER 2
LAVERDA - 3300
LAVERDA - M 132
LEBRERO - VM 3
LEBRERO - VM 5
LIEBHERR - MK 88 Plus
LINDE - SL 10/13
LINDNER - GEOTRAC 100
LINDNER - GEOTRAC 103
LINDNER - GEOTRAC 104
LINDNER - GEOTRAC 114
LINDNER - GEOTRAC 124
LINDNER - GEOTRAC 134
LINDNER - GEOTRAC 63
LINDNER - GEOTRAC 70
LINDNER - GEOTRAC 75
LINDNER - GEOTRAC 80
LINDNER - GEOTRAC 83
LINDNER - GEOTRAC 84
LINDNER - GEOTRAC 85
LINDNER - GEOTRAC 93
LINDNER - GEOTRAC 94
LINDNER - UNITRAC 102 CommonRail
LINDNER - UNITRAC 102 SE5
LINDNER - UNITRAC 82
LINDNER - UNITRAC 82 SE5
LINDNER - UNITRAC 92
LINDNER - UNITRAC 92 CommonRail
LISSMAC - FS 50
LISSMAC - FS 60
LOGSET - 490
LOGSET - 4-F
LOGSET - 500
LOGSET - 5-F
MANITOU - M 26.2 Serie 3
MANITOU - M 26.2 TURBO Serie 3
MANITOU - M 26.4 Serie 3
MANITOU - M 26.4 TURBO Serie 3
MANITOU - M 30.2 Serie 3
MANITOU - M 30.2 TURBO Serie 3
MANITOU - M 30.4 Serie 3
MANITOU - M 30.4 TURBO Serie 3
MANITOU - M 40.4 Serie 3
MANITOU - M 40.4 TURBO Serie 3
MANITOU - M 50.4 Serie 3
MANITOU - M 50.4 TURBO Serie 3
MANITOU - MC 26-2 Serie 3-E2
MANITOU - MC 26-4 Serie 3-E2
MANITOU - MC 30 T Serie 3-ES
MANITOU - MC 30-2 Serie 3-E2
MANITOU - MC 30-4 Serie 3-E2
MANITOU - MC 40 T Serie 3-ES
MANITOU - MC 40-4 Serie 3-E2
MANITOU - MC 50 Serie 3-E2
MANITOU - MC 50-4 Serie 3-E2
MANITOU - MC 60 Serie 3-E2
MANITOU - MC 60 T Serie 3-ES
MANITOU - MC 70 Serie 3-E2
MANITOU - MHT 780 T
MANITOU - MHT 860L TURBO
MANITOU - MHT 860LT LSU
MANITOU - MHT 950L T EVOLUTION
MANITOU - MI 100C
MANITOU - MI 70 C
MANITOU - MI 70 H
MANITOU - MI 80 C
MANITOU - MI 90 C
MANITOU - ML 627
MANITOU - MLT 1035 L Serie 4-E3
MANITOU - MLT 1035 L Serie 6-E3
MANITOU - MLT 627 Turbo Serie B-E2
MANITOU - MLT 629 TURBO 120LS
MANITOU - MLT 633 TURBO
MANITOU - MLT 634 Serie B-E2
MANITOU - MLT 634 Serie D-E3
MANITOU - MLT 634 Serie F-E3
MANITOU - MLT 634-120 LSU
MANITOU - MLT 635 TURBO Serie 3-E2
MANITOU - MLT 730 TURBO 120LS
MANITOU - MLT 731 Serie B-E2
MANITOU - MLT 731 Serie D-E3
MANITOU - MLT 735 Serie 6-E3
MANITOU - MLT 735-120 LSU
MANITOU - MLT 741 TURBO LSU
MANITOU - MLT 741-120 LSU
MANITOU - MLT 742H LSU TURBO
MANITOU - MLT 845-120 LSU
MANITOU - MLT 940-120 LSU
MANITOU - MRT 1330
MANITOU - MRT 1430
MANITOU - MRT 1432 M Serie
MANITOU - MRT 1440
MANITOU - MRT 1540
MANITOU - MRT 1542
MANITOU - MRT 1635 M Serie
MANITOU - MRT 1640
MANITOU - MRT 1742 M Series
MANITOU - MRT 1840
MANITOU - MRT 2145M
MANITOU - MRT 2150M
MANITOU - MRT 2540
MANITOU - MSI 40 T
MANITOU - MT 1030 S
MANITOU - MT 1030 S Serie 4-E3
MANITOU - MT 1030 S Serie 5-E3
MANITOU - MT 1030 S Serie C-E2
MANITOU - MT 1030 ST Serie 4-E3
MANITOU - MT 1030 ST Serie E3
MANITOU - MT 1033 HLT Serie 3-E2
MANITOU - MT 1140 SL
MANITOU - MT 1230 SCP T
MANITOU - MT 1235 CPT 10/10
MANITOU - MT 1235 S Serie 3
MANITOU - MT 1235 S Serie 3-E2
MANITOU - MT 1235 S Serie 4-E3
MANITOU - MT 1240 L TURBO Serie 3-E2
MANITOU - MT 1335 HSL TURBO Serie 2
MANITOU - MT 1335 SL Serie 3
MANITOU - MT 1335 SL TURBO Serie 3
MANITOU - MT 1337 SL TURBO Serie 2
MANITOU - MT 1435 HSL Serie 2-E2
MANITOU - MT 1435 SL Serie 3-E2
MANITOU - MT 1435 SL TURBO Serie 3-E2
MANITOU - MT 1435 SL TURBO Serie 4-E3
MANITOU - MT 1436 R
MANITOU - MT 1440 E3
MANITOU - MT 1440 SL Serie 3-E2
MANITOU - MT 1440 SL TURBO
MANITOU - MT 1440 SL TURBO Serie 3-E2
MANITOU - MT 1637 SL TURBO
MANITOU - MT 1740SL
MANITOU - MT 1740SL Serie 3-E2
MANITOU - MT 1745 HSL Serie 2-E2
MANITOU - MT 728 Serie C-E2
MANITOU - MT 728 Serie D-E2
MANITOU - MT 732 Serie B-E2
MANITOU - MT 732 Serie C-E2
MANITOU - MT 732 Serie D-E3
MANITOU - MT 732 Serie E-E3
MANITOU - MT 830 CP T
MANITOU - MT 840 CP T
MANITOU - MT 928 Serie C-E2
MANITOU - MT 928 Serie D-E3
MANITOU - MT 930 CP T
MANITOU - MT 932 Serie 3-E2
MANITOU - MT 932 Serie C-E2
MANITOU - MT 932 Serie D-E3
MANITOU - MT 932 Serie E-E3
MANITOU - MT 932 TURBO Serie 2
MANITOU - MVT 628
MANITOU - MVT 660
MANITOU - MVT 665T
MANITOU - MVT 735 TURBO
MASSEY FERGUSON - MF 1014
MASSEY FERGUSON - MF 1100
MASSEY FERGUSON - MF 1105
MASSEY FERGUSON - MF 1114
MASSEY FERGUSON - MF 1130
MASSEY FERGUSON - MF 1135
MASSEY FERGUSON - MF 1150
MASSEY FERGUSON - MF 1200
MASSEY FERGUSON - MF 1250
MASSEY FERGUSON - MF 2620
MASSEY FERGUSON - MF 2625
MASSEY FERGUSON - MF 2640
MASSEY FERGUSON - MF 2645
MASSEY FERGUSON - MF 2675
MASSEY FERGUSON - MF 2680
MASSEY FERGUSON - MF 3075
MASSEY FERGUSON - MF 3080
MASSEY FERGUSON - MF 3085
MASSEY FERGUSON - MF 3090
MASSEY FERGUSON - MF 3095
MASSEY FERGUSON - MF 3115
MASSEY FERGUSON - MF 3120
MASSEY FERGUSON - MF 3125
MASSEY FERGUSON - MF 3350
MASSEY FERGUSON - MF 3355
MASSEY FERGUSON - MF 3425
MASSEY FERGUSON - MF 3435
MASSEY FERGUSON - MF 3445
MASSEY FERGUSON - MF 3455
MASSEY FERGUSON - MF 3525
MASSEY FERGUSON - MF 3545
MASSEY FERGUSON - MF 3610
MASSEY FERGUSON - MF 3635
MASSEY FERGUSON - MF 3645
MASSEY FERGUSON - MF 3655
MASSEY FERGUSON - MF 4235 A
MASSEY FERGUSON - MF 4245 A
MASSEY FERGUSON - MF 4255 A
MASSEY FERGUSON - MF 4260 A
MASSEY FERGUSON - MF 4265
MASSEY FERGUSON - MF 4270
MASSEY FERGUSON - MF 4270A
MASSEY FERGUSON - MF 4360
MASSEY FERGUSON - MF 4370
MASSEY FERGUSON - MF 450 S
MASSEY FERGUSON - MF 465
MASSEY FERGUSON - MF 475
MASSEY FERGUSON - MF 481
MASSEY FERGUSON - MF 492
MASSEY FERGUSON - MF 530 L
MASSEY FERGUSON - MF 5365
MASSEY FERGUSON - MF 5425
MASSEY FERGUSON - MF 5425 TIER 3
MASSEY FERGUSON - MF 5430 TIER 3
MASSEY FERGUSON - MF 5435
MASSEY FERGUSON - MF 5435 TIER 3
MASSEY FERGUSON - MF 5440 TIER 3
MASSEY FERGUSON - MF 5445
MASSEY FERGUSON - MF 5445 TIER 3
MASSEY FERGUSON - MF 5450 TIER 3
MASSEY FERGUSON - MF 5455
MASSEY FERGUSON - MF 5455 TIER 3
MASSEY FERGUSON - MF 5460
MASSEY FERGUSON - MF 5460 TIER 3
MASSEY FERGUSON - MF 6130
MASSEY FERGUSON - MF 6140
MASSEY FERGUSON - MF 6150
MASSEY FERGUSON - MF 6160
MASSEY FERGUSON - MF 6170
MASSEY FERGUSON - MF 6180
MASSEY FERGUSON - MF 6190
MASSEY FERGUSON - MF 6235
MASSEY FERGUSON - MF 6245
MASSEY FERGUSON - MF 6255
MASSEY FERGUSON - MF 6260
MASSEY FERGUSON - MF 6265
MASSEY FERGUSON - MF 6270
MASSEY FERGUSON - MF 6280
MASSEY FERGUSON - MF 6290
MASSEY FERGUSON - MF 6445
MASSEY FERGUSON - MF 6445 DYNA 6
MASSEY FERGUSON - MF 6455
MASSEY FERGUSON - MF 6455 DYNA 6
MASSEY FERGUSON - MF 6460
MASSEY FERGUSON - MF 6470
MASSEY FERGUSON - MF 699
MASSEY FERGUSON - MF 699-4
MASSEY FERGUSON - MF 8110
MASSEY FERGUSON - MF 8925
MASSEY FERGUSON - MF 8937
MATBRO - TS 260 WT
MATBRO - TS 270
MATBRO - TS 280
MATBRO - TS 350
MATHIEU - MC 210
MEILI - 7000
MEILI - VM 1300
MEILI - VM 1400
MEILI - VM 3000L
MEILI - VM 3500
MEILI - VM 7000
MENZI MUCK - A 71
MENZI MUCK - A 91 V1
MERLO - P 32.6 PLUS
MERLO - P 38.13
MERLO - P 40.16 EVS
MERLO - ROTO 38.16 S
METSO - ST 2.4
NEUSON - 10001 Serie AA100149F
NEUSON - 6001 AA60080D
NEUSON - 6001 AB60997
NEUSON - 6001 Serie AA60080D
NEUSON - 6001 Serie AB 60997
NEUSON - 9001 Serie AA91012F
NEUSON - 9001 Serie AB91347F
NOKKA - 24 WD
O&K - MH 3.5 PLA
OLYMPIAN - GE 50
OLYMPIAN - GEP 110-2
OLYMPIAN - GEP 65-2
OLYMPIAN - GEP 65-4
OLYMPIAN - GEP 88-6
PONSSE - BISON
PONSSE - COBRA
PONSSE - HS 15
PONSSE - HS 15 Custom
PONSSE - S 15
PONSSE - S 15 Custom
PONSSE - S 15 EH
POWERSCREEN - CHIEFTAIN 1700
POWERSCREEN - CHIEFTAIN 1800
POWERSCREEN - WARRIOR 1400
POWERSCREEN - WARRIOR 1800
REFORM - MOUNTY 100
REFORM - MULI T 10 X
REFORM - MULI T 7 S
REFORM - MULI T 8 S
REFORM - MULI T 9 S
SANDVIK - DQ 500
SCHAEFF - SKB 2000 Serie 200/0101
SCHAEFF - SKL 863B
SCHAEFF - SKL 871
SCHMIDT - SWINGO 200+
SENNEBOGEN - SM 15C
SPRA-COUPE - 3430
SPRA-COUPE - 3450
SPRA-COUPE - 3630
SPRA-COUPE - 3650
SPRA-COUPE - 4450
SPRA-COUPE - 4455
SPRA-COUPE - 4460
SPRA-COUPE - 4640
SPRA-COUPE - 4650
TEREX - 3518 GIROLIFT
TEREX - 3713 SX
TEREX - 4017 TELELIFT
TEREX - 4514 TELELIFT
TEREX - GTH 4017 SX
TEREX - PS 6 AWS
TEREX - SX 820
TEREX - SX 860
TEREX - SX 880
TEREX - T 250
TEREX - TA 6/S
TEREX - TA 65
TEREX - TG 110
TEREX - TG 110 A
TEREX - TL 120
TEREX - TL 160
TEREX - TLB 840
THWAITES - ALLDRIVE 5
THWAITES - MACH 057
THWAITES - MACH 257
THWAITES - MACH 260
THWAITES - MACH 290
THWAITES - MACH 294
THWAITES - MACH 357
THWAITES - MACH 357/5
THWAITES - MACH 360
THWAITES - MACH 364
THWAITES - MACH 394
THWAITES - MACH 457
THWAITES - MACH 464
THWAITES - MACH 466
THWAITES - MACH 494
THWAITES - MACH 555
THWAITES - MACH 557
THWAITES - MACH 564
THWAITES - MACH 566
THWAITES - MACH 597
THWAITES - MACH 657
THWAITES - MACH 664
VENIERI - VF 10.23
VENIERI - VF 10.54
VENIERI - VF 8.23B
VENIERI - VF 9.33
VENIERI - VF 9.63B
VM MOTORI - D 706 LT
VM MOTORI - HR 588
VM MOTORI - HR 592
VM MOTORI - HR 594
VM MOTORI - HR 692
VM MOTORI - HR 692HI
VM MOTORI - HR 694
VOEGELE - SUPER 1600-2
VOLVO - EC 130
VOLVO - EC 130C
VOLVO - EC 140
VOLVO - EC 150
VOLVO - EC 150C
VOLVO - EC 160
VOLVO - EW 140
VOLVO - L 50B
VOLVO - L 50C
VOLVO - L 50D
WACKER - WL 57
WEIDEMANN - 4070 CX100
WEIDEMANN-4070 CX100T
WEYHAUSEN - AW 1070
WEYHAUSEN - AW 1120
Технічні характеристики
Розміри (мм)
Висота 180
Зовнішній діаметр 97
Різьба 3/4-16