Фільтр масляний Donaldson P55-0008 (P 550008) (P 55-0008)

Під замовлення
+38 (096) 218-04-11
Опис
Опис: повнопотоковий масляний накрутний (Also Used as Hydraulic or Transmission)
Contains: Anti-Drainback клапан
8 PSID Front End By-Pass клапан
Застосовується: Chrysler, Ford, Mazda, Toyota Automotive, Light-Duty Trucks; Freightliner, International, Kenworth, Mack, Volvo Trucks; Allis Chalmers, Case, CATERPILLAR, Ford, John Deere, New Holland Equipment
Замінник: Allis Chalmers 7023700-0; Case A146696; Ford B7A-6714-A, C9NN-6714-A
Різьба: 3/4-16
Зовнішній діаметр: 3 11/16 (93.7)
Висота: 5 13/32 (137.3)
I. Gskt.: G381-A

Замінники фільтра: P550008
ALCO SP801
ALCO SP837
ALCO SP853
ALCO SP866
ALCO SP901
ALCO FILTER SP866
BALDWIN B114
BALDWIN B118
BALDWIN B1429
BALDWIN B336
BALDWIN B7156
BALDWIN B2
BOGE 558000303
BOSCH 451104001
BOSCH 451104063
BOSCH 451203005
BOSCH 451203008
BOSCH 986452001
BUSCH 531001
BUSCH 531000001
CASE-STEYR A146696
CASE-STEYR K955687
CATERPILLAR 0812684
CATERPILLAR 329060
CATERPILLAR 812684
CLAAS 5721190
CLARK 2743290
CLARK 899839
CLEAN FILTRI DO225
COOPERS AZL028
COOPERS LSF5001
COOPERS Z1036
CROSLAND 9362
CRUSADER 22679
DAVID BROWN 955687
DEMAG 956550
DEMAG 515027
DIGOEMA DGMO49
DIGOEMA DGMO940
DONALDSON P550006
DONALDSON P557780
FARMLAND 7701029280N
FENDT F238202310010
FIAAM FT4403
FIAAM FT4905
FIAC 7211131200
FIAT 72370000
FIAT 74511629
FIAT 9831079
FILTRON OP549
FLEETGUARD LF3314
FLEETGUARD LF3324
FLEETGUARD LF3401
FLEETGUARD LF3402
FLEETGUARD LF3505
FLEETGUARD LF3530
FLEETGUARD LF551A
FLOTTMANN 410351032
FLOTTMANN 510239
FORD D0NN6714B
FORD E8NN6714BA
FORD 3963907
FORD 83963907
FRAM PH12
FRAM PH19
FRAM PH2803
FRAM PH28032
FRAM PH2858
FRAM PH2996
FRAM PH32
FRAM PH4825
FRAM PH8A
HATZ 40065300
HATZ 40065301
HAULOTTE 2427002480
HENGST H17W
HENGST FILTER H17W01
HENGST FILTER H17W02
HIRSCHI SO053
HIRSCHI SO580
HITACHI 4278859
HYSTER 195852
HYSTER 3000046
INGERSOLL 92128859
JOHN DEERE 1851685
JOHNSTON 83711
JUNGHEINRICH 14050590
JUNGHEINRICH 27310730
K.H.D 12272453
K.H.D 12273453
KAESER 619850
KNECHT AW78
KNECHT FO371
KNECHT FO37110
KNECHT FO37112
KRAMER TREMO 1000002193
KUBOTA 1540232430
LAUTRETTE ELH4126
LEYBOLD 71018858
LEYLAND BBU2994
LIEBHERR 5502094
LINDE 9830607
LUBERFINER LFP2538
LUBERFINER PH2815
LUBERFINER PH8A
LUBERFINER HP1
M W M 605411880002
MACO MEUDON 521824
MAHLE ORIGINAL OC134
MAHLE ORIGINAL OC33
MAHLE ORIGINAL OC381
MAHLE ORIGINAL OC59
MAHLE ORIGINAL OC61
MAHLE ORIGINAL OC67
MANITOU 171550
MANITOU 63234
MANN-FILTER W940
MANN-FILTER W9401
MANN-FILTER W94023
MANN-FILTER W9404
MANN-FILTER 6750359026
MANN-FILTER 6750359296
MENZI MUCK 192923
MENZI MUCK 193923
MERCRUISER 60565
MOPAR 53020311
MOTORCRAFT EFL291
MOTORCRAFT EFL77
MOTORCRAFT EFL905
MOTORCRAFT EFL92
MOTORCRAFT FL1A
NEUSON 110787
NEW HOLLAND 83963907
NEW HOLLAND 87800083
NIPPONDENSO 1150100393
NISSAN 1520865010
NISSAN 1520865014
O M C 173231
O M C 502900
PERFILTER P502
PORSCHE 90170120302
PORSCHE 90170120309
PURFLUX LS186
PURFLUX LS415
PURFLUX LS453
PURFLUX LS494
PUROLATOR FC184
PUROLATOR FG533
PUROLATOR L10017
PUROLATOR L30001
PUROLATOR L30257
PUROLATOR L37031
PUROLATOR L37225
PUROLATOR LI3855
PUROLATOR LI4054
PUROLATOR MF45700
PUROLATOR MF53400
PUROLATOR PC225
PUROLATOR PC31
PUROLATOR PC34
PUROLATOR PER1A
PUROLATOR PER17
PUROLATOR PMP312
RANGE ROVER ERR1168
RENAULT 7701029280
SAVARA NEW SO580
SAVARA OLD 928041
SCHAEFF 5366340325
SF-FILTER SP4330
STEYR 2090736
STEYR 21785821
STEYR 4060718
STEYR 409070036
STEYR 4090736
STEYR 7121071142
STILL 145801
SULLAIR 596010
TECNOCAR R405
TOWMOTOR 812684
TOYOTA 1560196101
UFI 2310200
UFI 2329700
UNIPART GFE151
UNIPART GFE175
UNIPART GFE187
UNIPART GFE206
UNIPART GFE218
VERMEER 251570055
VOLVO 4301438
VOLVO 4840740
VOLVO 8357790
WINKLER 26500013700
WINKLER 26500071500
WISMET WOS18014
WISMET WOS45171
WIX FILTERS 51452
WIX FILTERS WL7096
WIX FILTERS WL7114
WOODGATE WGL3505
WOODGATE WGL940
WYTWORNI PP872
WYTWORNI PP872P
WYTWORNI PP873
YALE 515141300
YAMAHA YSC1023120OC
ZETTELMEYER 2266580
Технічні характеристики
Розміри (мм)
Висота 144
Зовнішній діаметр 93
Різьба 3/4-16