Рукава високого тиску (РВД) Виготовлення. Ремонт. Реставрація - Спецтехніка Львів

Головна » Рукава високого тиску (РВД) Виготовлення. Ремонт. Реставрація - Спецтехніка Львів
                                067 - 910 - 12 - 25
"Спецтехніка Львів" є офіційним представником на ринку України компанії Balflex, яка вже понад 55 років є набільшим постачальником гідравлічних шлангів та з'єднань.
ПРОПОНУЄМО:
- гідравлічні шланги та фітинги компанії Balflex гуртом та в роздріб;     КАТАЛОГ ПРОДУКЦІЇ
- виготовлення гідравлічних шлангів, рукавів високого тиску (РВТ) під замовлення;
- верстати для опресовки РВТ;     КАТАЛОГ ПРОДУКЦІЇКожна партія РВТ перед постачанням в торгову філію проходить випробування товару на відповідність європейським стандартам ISO. Рукава гідравлічні високого тиску проходять тести на робочий та розривний тиск, а також на циклічні навантаження. РВТ постачаються як в бухтах, так і в зборі з кінцевими закінченнями.
З огляду на той факт, що в даний час в Україні працює величезна кількість всілякої імпортної техніки, в конструкції якої використовуються елементи гідроприводу, у нас Ви завжди знайдете необхідний запас гідрокомпонентів, гідравлічних шлангів і з'єднань для будь-якої спецтехніки: екскаватори, грейдери, катки, бульдозери, автокрани, бетоновози, навантажувачі, маніпулятори, трактори, комбайни, сівалки, тощо, що дозволить вирушити коструктивні зміни та ремонтні роботи, пов'язані з обслуговуванням цих агрегатів.

"Спецтехніка Львів" гарантує своїм клієнтам:
* Найвигідніші ціни на якусну продукцію європейського виробництва;
*
Величезний складський асортимент;
* Оперативність доставки по всій Україні завдяки налагодженій транспортно-логістичній системі;
і найголовніше!:
* Професійний технічно грамотний підбір продукту або комплексного рішення чітко під ваші потреби і технічні вимоги.


Заснована в 1963 році компанія Balflex виробляє один з найбільших діапазон гнучких шлангів, фітингів, з'єднувачів, адаптерів, швидко-з'єднань за найвищими стандартами якості (ISO1436, SAEJ517, EN853, EN857).
Гумові рукава, гідравлічні шланги Balflex розроблені з коефіцієнтом безпеки 4:1 відносно мінімального тиску розриву і рекомендованого робочого тиску (за вийнятком шлангів "2-MAX" які мають конефіцієнт безпеки 2,3:1). На всіх шлангах позначений їх робочий тиск і номінальний діаметр за винятком шлангів з зовнішньою сталевою опльоткою.
Гідравлічні шланги розроблені для використання з рідинами на нафтовій і водяній основах і в діапазоні температур від -40°C до +100°C. Спеціальні каучкові з'єднання та інші обшивальні матеріали дозволяють перевищувати ці граничні норми. Гідравлічні шланги також можуть бути застосовані з рідинами на водяній основі, але при робочій температурі, що не перевищує +70°C. При наявності повітря в рідині, робоча температура повинна бути знижена до +60°C.

Також ЯКІСНО, ШВИДКО, ПРОТЯГОМ 15 ХВ здійснюємо виготовлення нових, реставрацію та ремонт старих рукавів високого тиску (РВТ)


з будь-якими приєднувальними розмірами кінцевої арматури, будь-якої довжини і з необхідним фітингом:


- для імпортної дорожно-будівельної техніки (навантажувачі, комбайни, катки, екскаватори, крани, асфальтоукладальники, гідроманіпулятори);
- для легкових автомобілів, автобусів та мікроавтобусів (шланги і трубки гідропідсилювача керма і кондиціонера);
- для промислового устаткування (швейне, пресове, харчове, металургійне, машинобудівне, тощо);
У зв'язку з массовим використанням в Україні техніки Karcher (техніка для мийки та ін.) пропонуємо виготовити елементи гідроприводу для даної техніки.

Опресовування гідравлічних рукавів здійснюється на фінському одладнання FINN-POWER - світового лідера у виробництві опресовувального обладнання.
Ми даємо гарантію на наші РВТ за умови експлуатації згідно технічних характеристик.ГАРАНТУЄМО ВИСОКУ ЯКІСТЬ ВИКОНАННЯ ЗАМОВЛЕННЯ в найкоротші терміни !!!
067 - 910 - 12 - 25Компанія "Спецтехніка Львів" орієнтована на довгострокове партнерство і наше головне завдання  -  безперебійне, оперативне і комплексне забезпечення роботи вашого підприємства.