Інформація про SF-Filter - Спецтехніка Львів

Головна » Інформація про SF-Filter - Спецтехніка Львів

Компанія SF-Filter була заснована в місті Клотен, Цюріх, Швейцарія в 1968.
SF-Filter Group є провідною компанією по всій Європі в розподілі мобільних і промислових фільтрів всіх типів і походження.

SF-Filter Group є провідним постачальником в Європі фільтрів і фільтруючих елементів для всіх галузей промисловості: гірничодобувної, металургійної, енергетичної, целюлозно-паперової, скляної, деревообробної, суднобудівної та інших.
Фільтри SF-Filter використовуються в будівельній, гірничодобувної та сільськогосподарської техніки, автомобілях, вилочних навантажувачах, генераторах, повітряних компресорах, стаціонарних двигунах, авіації, залізницях і т.д.
Асортимент включає сепаратори, масляні, повітряні, паливні, гідравлічні, вентиляційні фільтри, а також продукти для спеціального застосування.

Готовність компанії SF-Filter до поставок не має собі рівних.
SF-Filter - єдиний постачальник, який підтримує постійно доступний асортимент ~ 30000 видів фільтрв в достатніх кількостях.
Тільки в головному офісі в Bachenbülach у SF-Filter є більше 1000000 фільтрів на складі!
Логістичні центри SF-Filter розташовані в Швейцарії, Німеччині, Франції, Австрії та Польщі.
Номенклатура виробів SF-Filter дозволяє підібрати аналоги до ВСІХ оригінальним фільтрам, вживаним в обладнанні найбільших світових виробників.

SF FILTER перекриває номенклатуру фільтрів Baldwin, Donaldson, Fleetguard, MANN, Hengst, Fram, Hydac, Hydac, Pall, WIX, Internormen, Mahle і багатьох інших виробників оригінальних фільтрів і аналогів.
Сучасні виробничі технології і матеріали дозволяють добитися значної економії для споживачів.

Фахівці нашої компанії швидко і точно підберуть фільтри для вашої спецтехніки з асортименту SF-Filter.
Будьте впевнені, що ви отримаєте товар вищого, швейцарського якості, за цілком прийнятну ціну.