Гальмівна система Bobcat

Головна » Гальмівна система Bobcat
 компанія яка пропонує оригінальні запчастини гальмівної системи Бобкат (гальмівна система Bobkat) в Україні, а також неоригінальні (аналогові) запчастини гальмівної системи Bobcat (гальмівна система Бобкат). Відміність між ними це те що неоригінальні дешевші, а в нас вони від провірених виробників.
         В наслідок неправильної експлуатації, використання неякісних запчастин, а також природнього зношування окремих вузлів, техніка виходить з ладу і потребує ремонту. Особливу увагу треба звернути на якість запчастин, які ви купляєте, це основа довгої та безперебійної роботи вашої техніки.
         Гальмівна система Bobcat призначена для забезпечення стабільного гальмівного шляху. Це дозволить не тільки забезпечити безпеку водія, але і зберегти техніку Bobcat. Екскаватори Bobcat повинні бути укомплектовані робочою, запасною гальмівною системою та ручним тормозом. Основною функцією робочої системи Bobcat це зниження швидкості руху та повну зупинку екскаватора Bobcat. Основною функцією запасної гальмівної системи Bobcat це зупинка екскаватора якщо основна гальмівна система Bobcat вийшла з ладу. Ручний тормоз Bobcat здатний утримувати спецтехніку яка перевищує певну вагу на підйомі та спуску.
       Гальмівна система Bobcat включає: бачок гальмівної рідини, головний гальмівний циліндр, гальмівна рідина, гальмівний вакуум, гальмівний поршень, гальмівний циліндр, гальмівні колодки, гальмівні кільця, гальмівні трубки, гальмівні циліндри, трос ручника, насоси, диски та інше.

        Можливі причини несправності гальмівної системи Bobcat:
 
  • Вийшли з ладу головні гальмівні циліндри
  • Знос фрикційних дисків в задньому мосту
  • Знос ущільнень робочого циліндра заднього моста
  • Вийшов з ладу вакуумний підсилювач гальм

         Часто причиною виходу з ладу головних гальмівних циліндрів є використання неякісної гальмівної рідини. При контакті гальмівної рідини з гумовими ущільнювачами, які розташовані всередині циліндра, гума втрачає свої властивості, деформується і руйнується. Після чого, циліндри починають пропускати гальмівну рідину і екскаватор не гальмує. А залишки гуми забивають гальмівні шланги. Характерною рисою для цієї несправності є викид гальмівної рідини в гальмівній бачок. В такому випадку доведеться замінити і головні гальмівні циліндри і ущільнення робочого циліндра в задньому мосту. В екскаваторі навантажувачі Bobcat застосовується система мокрих гальм. Гальмівні й фрикційні диски розташовані всередині заднього моста, вони постійно перебувають у маслі. Від цього і назва мокрі гальма Bobcat. Часто в задній міст заливають масло не рекомендоване заводом виробником Bobcat. Через більшу в'язкість і відсутність спеціальних присадок, міст перегрівається, йде прискорений зношення фрикційних дисків, а також всіх ущільнень. Наслідком може стати порушення герметичності гальмівного контуру. І гальмівна рідина буде йти в задній міст. Для того щоб перевірити це, необхідно спочатку відкрити заливну кришку заднього моста. Якщо рівень масла вище, то з заливної горловини потече масло. Значить гальмівна рідина йде в міст. Якщо рівень масла нижче, то зливаємо масло через зливний отвір. Дивимося на наявність частинок в маслі. А також характерний запах горілого масла. Тоді необхідно розбирати міст і подивитись на зношення фрикційних і металевих дисків. При заміні рекомендуємо міняти комплект повністю. На одну сторону йде 5 фрикційних дисків та 6 металевих гальмівних. Також рекомендуємо замінити ущільнення робочого циліндра. При складанні моста використовуйте тільки якісно масло, яке ви можете купити у "Спецтехніка Львів".
        Якщо з ладу виходить вакуумний підсилювач, то, на жаль вакуумний підсилювач гальм Bobcat не ремонтується. При поломці доведеться замінити деталь цілком і ви можете купити його в нас.

Купуючи гальмівну систему Bobcat в "Спецтехніка Львів" ви отримаєте технічну підтримку наших спеціалістів по запчастинах які володіють різними техніками для технічного обслуговування гальмівної системи Bobcat. Система моніторингу гальмівної системи Bobcat це найкращий спосіб зниження затрат а також зменшення часу простою.

В нас ви можете купити оптом (в роздріб) запчастини до гальмівної системи:
 
  • Екскаватора навантажувача Bobcat: Bobcat B100, Bobcat B200, Bobcat B250, Bobcat B250T, Bobcat B300, Bobcat B700, Bobcat B730, Bobcat B750, Bobcat B780.
  • Гусеничного екскаватора Bobcat: Bobcat 442R, Bobcat 444, Bobcat E80.
  • Фронтального міні навантажувача Bobcat: Bobcat 1600, Bobcat 2000, Bobcat 2400, Bobcat 2410, Bobcat AL275, Bobcat AL350, Bobcat AL440.


Ми проводимо доставку запчастин до гальмівної системи Bobcat по всій Україні: Вінниця, Дніпро, Донецьк, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Київ, Кропивницький, Луганськ, Луцьк, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернівці, Чернігів.