«Спецтехніка Львів» Про нас

    У будь-якій сфері діяльності запорукою досягнення високих показників є ефективність і надійність обладнання та механізмів, що використовується.  Якщо Ви в пошуках надійного постачальника ефективної, якісної, надійної та продуктивної дорожньо-будівельної техніки, компанія "Спецтехніка Львів" забезпечить ваші потреби в повному обсязі.
Вся техніка, яка є в наявності в дуже хорошому стані. Повністю готова до експлуатації, не потребує ніяких додаткових витрат, сідаєте і працюєте !!!

Спецтехніка Львів

Ми протягом багатьох років є безпосереднім імпортером вживаної будівельної, дорожньої і сільськогосподарської техніки відомих світових виробників: Atlas, Bobcat, Catepillar, JCB, Komatsu, Liebherr, O&K.
Також постачаєм міні трактори Iseki, Hinomoto, Kubota, Mitsubishi, Shibaura, Yanmar з Японії. Детальніше про японські міні трактори можете ознайомитися на нашому сайті http://agrotraktor.com.ua/

Спецтехніка Львів

Крім того, наша компанія пропонує повний комплекс  якісних послуг з постачання та реалізації оригінальних запчастин та запчастин аналогів, а також займається сервісним обслуговуванням будівельної спецтехніки, навісного обладнання та додаткового обладнання для навантажувачів (фронтальних і телескопічних), колісних екскаваторів, гусеничних екскаваторів, екскаваторів-навантажувачів, катків та багато іншого, що необхідно для ремонтних і будівельних робіт.
Прямі контракти з заводами виробниками дозволяють нам пропонувати споживачеві найнижчі ціни на території України!

Спецтехніка Львів

Наша сервісна служба здійснює ремонт і обслуговування спецтехніки будь-якого виробника.
Залежно від складності робіт, наші фахівці виконують виїзд на місце розташування техніки, де виконується комплекс ремонтних робіт, або ж деталь, що відмовила демонтується і доставляється на наш новий сучасний сервісний центр, збудований в 2016 році, який знаходиться у  м. Львів.

"Спецтехніка Львів"  також надає будівельну, дорожну та іншу спецтехніку в оренду.
Оренда спецтехніки це оптимальне рішення для локальних будівельних робіт невеликого масштабу.

Спецтехніка Львів